Wypożyczalnia samochodów Kraków – tani i bezproblemowy wynajem pojazdów

Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje tani i łatwy dostęp do wielu modeli samochodów. Nasza oferta jest dopasowana do różnorodności potrzeb każdego klienta, dlatego też mamy szeroki wachlarz dostępnych pojazdów, a także różne oferty ich wynajmu. Mamy stały dostęp do samochodów osobowych, dostawczych, busów, vanów a także przyczep kempingowych. Wszystkie pojazdy są systematycznie sprawdzane pod kątem technicznym, co gwarantuje ich niezawodność oraz brak usterek podczas użytkowania przez klientów.

Współpraca z klientami indywidualnymi i firmami

Wypożyczalnia samochodów Kraków podpisuje umowy zarówno z klientami prywatnymi, jak i z całymi firmami i przedsiębiorstwami, zaopatrując je w samochody służbowe. Dla klientów indywidualnych oferujemy różnych marek samochody osobowe, busy do przewozu większej ilości osób, a także przyczepy kempingowe. Na życzenie montujemy do wypożyczanych samochodów foteliki dziecięce. Każdy pojazd, jaki opuszcza naszą wypożyczalnię samochodów Kraków ma aktualne ubezpieczenie AC i OC, a także jest sprawdzony przez mechanika pod względem technicznym. Dbamy także o komfort jazdy, dlatego nasze pojazdy są zaopatrzone w klimatyzację, poduszki powietrzne, ABS, centralny zamek a także wspomaganie kierownicy.

wypożyczalnia samochodów kraków oferuje wypożyczanie samochodów na krótki okres, nawet na jeden dzień, a także na okres przekraczający 30 dni. Opcja wynajmu długoterminowego jest najkorzystniejsza pod względem cenowym.

Im bowiem dłuższy okres wynajmu samochodu/samochodów, tym cena jest niższa i bardziej opłacalna. Oferta ta jest szczególnie chętnie wykorzystywana przez firmy, które są nowe na rynku, bądź, które chcą zaoszczędzić na finansowaniu transportu służbowego. Klienci indywidualni zaś, wybierają możliwość wynajmu długo lub średnioterminowego, co pozwoli im spokojnie zaplanować urlop czy wyjazd. Polecamy.